Szybka wycena?
darmowa konsultacja strony internetowe

Aplikacje mobilne i webowe

Chcesz stworzyć własną aplikację? Zobacz co potrafimy...

slowniczek.no

Słownik polsko norweski

CMS InterStudio

System zarządzania treścią

ToDo Go

Aplikacja do zarządzania czasem

Chcesz stworzyć własną aplikację?

Skontaktuj się z nami, przygotujemy Ci darmową ofertę.

wypełnij brief
dobry software house rozwiązania dedykowane

Software house

Nasz software house to doświadczony zespół programistów, grafików oraz specjalistów od marketingu internetowego. Zdajemy sobie sprawę że nie tylko technologia się liczy. Rozwiązania muszą być wydajne i bezpieczne ale bez przyjaznego i prostego w obsłudze interfacu nie da się osiągnąć spektakularnego sukcesu.

web developer programowanie gier

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne dają nam ogromne możliwości które możemy zastosować niemal w dowolnym aspekcie naszego życia: biznes, dom, rozrywka, hobby, medycyna itd. Jeśli posiadasz pomysł na dowolną aplikację mobilną, jesteśmy w stanie zrealizować niemal dowolną wizję. Zarówno jako aplikację interfacową jak i rozbudowaną grę 3d.

aplikacje mobilne aplikacje webowe

Aplikacje natywne

Są to programy które znamy od początku istnienia komputerów stacjonarnych. Jest to oprogramowanie które możemy zainstalować bezpośrednio na naszym komputerze. Firma InterStudio oferuje oprogramowanie zarówno na system operacyjny Windows jak również Mac OS.

projekt logo dedykowany projekt logo stockowy

Integracja systemów informatycznych

Jeśli nie chcesz tracić zalet wynikających z wersji mobilnej jak i przeglądarkowej, proponujemy wdrożenie obu technologii. Przykładem takiego zastosowania może być nasz słownik polsko norweski, CRM lub CMS.