Szybka wycena?
darmowa konsultacja strony internetowe

Dedykowane strony internetowe

Czym jest dedykowana strona internetowa?

Jest to strona którą projektujemy od podstaw nie korzystając z gotowych rozwiązań. Zasadniczo projekt indywidualny może dotyczyć dwóch kwestii: wizualnej oraz programistycznej.

W przypadku dedykowanego layoutu nie korzystamy z gotowych szablonów. Kodujemy layout strony internetowej zupełnie od podstaw. Jeśli klient życzy sobie wykonania dedykowanego systemu, nie korzystamy z silników open sourcowych typu Wordpress tylko programujemy samodzielnie zgodnie z zaleceniami klienta.

strona www firmy czarny strona www firmy biały

Nieograniczone możliwości

Zamawiając dedykowaną stronę internetową masz pewność że nie ma rzeczy niemożliwych. Pod względem graficznym, funkcjonalnym oraz technologicznym, jedynym limitem jest Twoja wyobraźnia oraz budżet.

strona www firmy czarny strona www firmy biały

Oryginalność

Projektując dedykowaną stronę internetową nie korzystamy z żadnych gotowych rozwiązań. Wedle Twojego uznania zaprojektujemy zupełnie nowy layout a jeśli sobie tego zażyczysz, możemy zbudować dedykowany CMS dla Twojej strony.

strona www firmy czarny strona www firmy biały

Bezpieczeństwo

Większość stron internetowych opiera się o platformę Wordpress, jest to potężna platforma niestety nie zapewnia 100% bezpieczeństwa. Jej kod źródłowy jest publiczny i dostępny dla każdego, również dla tych „złych ludzi”. Budując autorski system informatyczny mamy pewność że nikt nie ma dostępu do kodu źródłowego czyniąc go dużo bezpieczniejszym rozwiązaniem.

strona www firmy czarny strona www firmy biały

Wydajność

Gotowe systemy typu Open Source zapewniają wiele funkcjonalności, a tak się składa że w praktyce nie potrzebujemy 99% z nich. Niestety wszystkie te procesy są uruchamiane, „zżerając” moc obliczeniową serwera, czyniąc naszą stronę dużo wolniejszą. Budując dedykowane rozwiązanie powołujemy do życia tylko te procesy które są nam potrzebne, zwalniając jednocześnie szybkość i stabilność.

Potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się z nami, przygotujemy Ci darmową ofertę.

wypełnij brief

Pytania & Odpowiedzi

Dla kogo dedykowana strona internetowa?

Jeśli masz mały budżet i zależy Ci na prostej stronie internetowej której zadaniem jest pozyskiwanie klientów, ten wariant nie jest dla Ciebie. Dedykowana strona internetowa to przede wszystkim rozwiązanie dla dużych przedsiębiorstw dla których liczą się konkretne rozwiązania, opracowane z myślą o tej konkretnej firmie. Dla przykładu może być do rozbudowana strona internetowa, połączona z systemem zarządzania treścią oraz CRM napisanym aby realizować konkretne założenia danej firmy.

Jaka jest różnica w cenie?

To zależy od tego jaki element strony ma zostać stworzony indywidualnie oraz jaki ma być zakres. Jeśli ma to być layout graficzny prostej strony internetowej koszt wdrożenie nie będzie wielki, o dużo większych kwotach możemy mówić gdy projekt ma objąć backend. Czyli ten element strony której nie widać, oprogramowanie obsługujące całą stronę.

Jaki jest czas realizacji?

Z racji na fakt iż staramy się wyceniać projekty obiektywnie, czas realizacji jest zależny od dokładnie prawie tych samych elementów co cena. Napisałem prawie ponieważ jest jeden wyjątek. Otóż zależy to również od tego „kto” będzie zajmował się projektem, czyli to co przedmiotem danej realizacji. Np. jeśli będzie to projekt stricte programistyczny, wymagający ogromnej wiedzy i doświadczenia do projektu zatrudnione będą osoby o danych wymaganiach co przekłada się stawkę godzinową. Pomimo faktu iż czas realizacji będzie którzy nie koniecznie cena będzie niższa.