Szybka wycena?
darmowa konsultacja strony internetowe

Google Ads

Czym jest Google Ads?

Google Ads, wcześniej znaczne pod nazwą Adwords to idealne narzędzie na start. Rozpocząłeś działalność, chcesz szybko pozyskać klientów bez czekania aż pozycjonowanie organiczne zacznie działać, w takiej sytuacji najlepiej zacząć od Google Ads. Wystarczy skonfigurować konto i jeszcze w ten sam dzień pozyskiwać klientów.

strona www firmy czarny strona www firmy biały

#1 Szybkość

Największą zaletą Google Ads jest możliwość niemal natychmiastowego pozyskiwania klientów. Wystarczy karta kredytowa i strona internetowa. W przypadku tradycyjnego pozycjonowania na efekty trzeba czekać przez wiele miesięcy, w przypadku Google Ads można trafić na szczyt wyników wyszukiwania już w kilka godzin od rejestracji.

strona www firmy czarny strona www firmy biały

#2 Elastyczność

W każdej chwili możesz zmieniać słowa kluczowe oraz terytorium działania. W przypadku pozycjonowania nie ma takiej możliwości. Aby zaistnieć pod daną frazą należy ją przez długi czas pozycjonować. Zmiana fraz to proces złożony i długotrwały, w przypadku Google Ads frazy można zmieniać dowolnie często.

strona www firmy czarny strona www firmy biały

#3 Bezpieczne planowanie

W przypadku Google Ads możesz precyzyjnie określić budżet reklamy. Możesz określić stawkę z jedno kliknięcie lub maksymalny budżet dzienny. Dzięki temu nie musisz się martwić że w ciągu jednego dnia przepalisz cały budżet.

strona www firmy czarny strona www firmy biały

#4 Określenie obszaru

Nadrzędzie Google Ads umożliwia precyzyjne określenie grupy docelowej odbiorców. Jeśli prowadzisz swój interes na danym terenie nie musisz wyświetlać reklam w całym kraju. Jeśli prowadzisz stacjonarny sklep obuwniczy w Warszawie możesz, precyzyjnie określić w jakim obszarze reklamy będą wyświetlane. Np. w promieniu 30 km od danego punktu.

Potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się z nami, przygotujemy Ci darmową ofertę.

wypełnij brief