Piotr Tumiłowicz

Piotr Tumiłowicz

Szybka wycena?

Każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia, aby precyzyjnie okreśić cenę, w pierwszej kolejności musimy poznać Twoje oczekiwania.

darmowa konsultacja strony internetowe

Profesjonalne sklepy internetowe

mem-mobler.no strona www

mem-mobler.no

Norweski sklep internetowy posiadający w ofercie wysokiej jakości, ekskluzywne meble zaprojektowane przez najlepszych polskich producentów. W trzech słowach: wyrafinowany, elegancki i minimalistyczny – typowy styl skandynawski. Podczas pracy nad sklepem internetowym staraliśmy się przygotować nowoczesny a przy tym wyrafinowany layout.

fantasticparty.eu strona www

fantasticparty.eu

Wykonany dla szwedzkiej firmy sklep internetowy z asortymentem dla najmłodszych (i nie tylko). Naszym zadaniem było stworzenie szaty graficznej trafiającej zarówno do dzieci jak i ich rodziców. Jest to przykład tak zwanej działalności 'po godzinach' która przy odrobinie poświęcenia i determinacji może stać się głównym źródłem dochodu.

modernhus.com strona www

modernhus.com

Sklep internetowy w Norwegii przygotowany dla firmy Ekohouse AS, która obok usług z branży budowlanej oferuje sprzedaż materiałów importowanych bezpośrednio z Polski. W tym przypadku wykonaliśmy szereg indywidualnych modyfikacji automatyzujących proces sprzedaży. Umożliwienie szybkiej i wygodnej transakcji, przekłada się nie tylko na zadowolenie klienta ale również na większą konwersję oraz zyski firmy.

norpol.as strona www

norpol.as

Projekt wykonany dla dość dużej norweskiej firmy o polskich korzeniach. Dwa główne bloki: 'Dla domu' oraz 'Dla przemysłu'. Strona startowa zaprojektowana według wizji klienta, katalog produktów oraz zaawansowany, wieloetapowy formularz zamówienia - to tylko niewielka część przygotowanych elementów, tworzących razem skuteczna platformę sprzedażową.

norpol.as strona www

norpol.as

Projekt wykonany dla dość dużej norweskiej firmy o polskich korzeniach. Dwa główne bloki: 'Dla domu' oraz 'Dla przemysłu'. Strona startowa zaprojektowana według wizji klienta, katalog produktów oraz zaawansowany, wieloetapowy formularz zamówienia - to tylko niewielka część przygotowanych elementów, tworzących razem skuteczna platformę sprzedażową.

facebook icon Kinga Kalita profile picture
Kinga Kalita
K&D Renhold AS

Szczerze polecam!!! Firma InterStudio AS zaprojektowała dla mnie stronę internetową, jak również logo firmy. Profesjonalne i rzetelne podejście, terminowość, duży zasób wiedzy, atrakcyjne ceny oraz przemiła obsługa klienta. Jestem w pełni usatysfakcjonowana i będę gorąco polecać.

facebook icon Patryk K Baczynski profile picture
Patryk K Baczynski
Klima & Renhold Service

InterStudio juz od pierwszego kontaktu ze swoim klientem podchodzi bardzo profesjonalnie i rzeczowo, przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie. To sprawia, że jako klient mam oczywiście ochotę współpracować z InterStudio i w pełni cieszyć się z profesjonalnie utworzoną stroną, którą z dumą można prezentować innym! Duży PLUS za tzw."słuchanie potrzeb" klienta i jednocześnie dostosowanie się wraz z ich realizacją oczywiście. Naprawdę gorąco polecam!!

facebook icon Damian Żak profile picture
Damian Żak
PZ Service AS

Nie tak dawno szukałem kogoś kto mógłby mi pomoc stworzyć stronę internetowa. Aż natrafiłem przypadkiem na firmę InterStudio. Od pierwszego wykonanego telefonu i rozmowy z panem Piotrem Tumiłowiczem zauważyłem w tej firmie pełen profesjonalizm. Obsługa, doradztwo i wykonanie projektu sprawia ze klient jest traktowany poważnie i z szacunkiem. Wykonany przez projekt jest naprawdę godny podziwu. Serdecznie polecam!

facebook icon Roman Pawel Mozdzierz profile picture
Roman Pawel Mozdzierz
RM Bygg og Import

I would like to highly recommend InterStudio AS. This company simply exceeded my expectations. Very professional, polite and helpful along the whole process of building my website. Always kept their promises and time schedule until I was perfectly happy with smallest details of the design. The result is website that perfectly fits my needs: modern, transparent and works perfectly on all devices.

facebook icon Anna Dorota Gawelek profile picture
Anna Dorota Gawelek
Cleaneo

Jestem bardzo zadowolona z usług InterStudio AS. Zamówienie zostało wykonane zgodnie z moimi oczekiwaniami, w terminie i po przystępnej cenie. Polecam każdemu :)

facebook icon Slawomir Kolacki profile picture
Slawomir Kolacki
Crisla Bygg AS

Naprawdę ciężko się do czegoś przyczepić. Praca informatyków jak dla mnie super. Osoba kontaktowa tak samo przyjemna jak i pomocna (bardzo szybki kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny).

facebook icon Krzysztof Adam Sreba profile picture
Krzysztof Adam Sreba
Ksr Bygg AS

Wspopraca naszych firm ukladala sie pomyslnie i bez zastrzezen,a firma InterStudio wykazala sie rzetelnoscia i wysoka jakoscia wykonywanych uslug,a tym samym jest godna zaufania i polecenia innym.

facebook icon Bart Masternak profile picture
Bart Masternak
Master Hage og Anlegg

PROFESJONALIŚCI gotowi do współpracy i wsłuchiwanie się w potrzeby klienta na każdym etapie powstawania strony. wszystkie kwestie technicznych i informatycznych wyjaśnione na spokojnie do skutku. za samą cierpliwość do mojej osoby należy się 6 gwiazdek :) bez zastrzeżeń POLECAM- satysfakcja gwarantowana.

facebook icon Barbara Kuliś profile picture
Barbara Kuliś
Hundefrisør Fire Poter

Polecam firme InterStudio AS jezeli ktos potrzebuje zalozyc strone internetowa. Szybko,sprawnie i fachowo.

facebook icon Adrian Czajkowski profile picture
Adrian Czajkowski
Probygg

Gorąco polecam! Dobry kontakt i dobry produkt w dobrej cenie!

facebook icon Krystyna Twardowska-Wasiluk profile picture
Krystyna Twardowska-Wasiluk
Christi Studio

Jeg er veldig fornøyd med samarbeidet med InterSudio. Hyggelig, profesjonell og rask service. Nettstedet mitt er enkelt og grait med moderne design. Jeg liker også å navigere på siden og at jeg kan gjøre endringer på en ukomlisert måte.

facebook icon Dorota Nowicka profile picture
Dorota Nowicka
Universalrengjøring

Firma Universalrengjøring pragnie wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z InterStudio, za wysoką jakość usług, rzetelne i profesjonalne podejście do klienta. InterStudio doskonale spełnia się w zakresie terminowości usług. Tempo realizacji zleceń oraz wiedza którą mają przedstawiciele InterStudio jest imponująca. Pełen profesjonalizm.

Czy to biznes dla mnie?

Sklep internetowy to idealne rozwiązanie dla osób pracujących na etacie i szukających alternatywnych sposobów „wolności finansowej”. Bez konieczności rzucania się na głęboką wodę, możesz po godzinach, małymi kroczkami budować wiedzę, umiejętności, a przede wszystkim zabezpieczenie finansowe na przyszłość...

Nie znam się...

Bez obaw. Po ukończeniu projektu nie pozostawimy Cię samemu. Krok po kroku wytłumaczymy w jaki sposób zdobywać klientów bez niepotrzebnego „przepalania” budżetu. Oprócz konsultacji, otrzymasz od nas wszystkie niezbędne materiały, dzięki którym będziesz mógł postawić pierwsze kroki w marketingu internetowym.

Kiedy zacznę zarabiać?

Jeśli liczysz, że zaraz po postawieniu sklepu zaczniesz zarabiać ogromne pieniądze, to niestety jesteś w błędzie. Sklep internetowy to bardzo dobra, lecz długoterminowa inwestycja, która zaczyna przynosić zysk przynajmniej po kilku miesiącach regularnej pracy. Jeśli potraktujesz swój interes poważnie, zastosujesz się do naszych wytycznych, a przede wszystkim postawisz na systematyczność, wówczas sklep internetowy może stać się dla Ciebie podstawowym źródłem dochodu.

Czy warto nam zaufać?

Nie lubimy się chwalić więc najlepiej jeśli to pytanie zadasz bezpośrednio naszym klientom. Na naszym profilu na FB możesz odnaleźć autentyczne, potwierdzone referencje. Ze wszystkimi klientami możesz skontaktować się osobiście…

Ok, od czego zacząć?

Pierwszym krokiem jest niezobowiązująca konsultacja telefoniczna lub bezpośrednio w naszym biurze w Kielcach. Jeśli się zdecydujesz, przygotujemy umowę. Płatność odbywa się w dwóch równych ratach, pierwsza przed przystąpieniem do projektu, druga już po ukończeniu projektu.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Etapy współpracy z interstudio

Etapy współpracy

konsultacja z agencją interaktywną w norwegii

1. Wstępna konsultacja

Wstępną konsultacje możemy przeprowadzić telefonicznie, mailowo bądź bezpośrednio w naszej agencji interaktywnej w Kielcach. Na tym etapie obie strony poznają wzajemne oczekiwania. Na podstawie uzyskanych informacji, przystępujemy do wyceny projektu.

wycena strony internetowej

2. Wycena

Na podstawie sporządzonej wcześniej specyfikacji technicznej przygotowujemy szczegółową wycenę. Obejmuje ona wszystkie elementy składowe projektu z osobna.

podpisanie umowy agencja interaktywna

3. Sporządzenie umowy

Jeśli obie strony dojdą do porozumienia w zakresie ceny oraz wzajemnych zobowiązań, przechodzimy do sporządzenia umowy. W zależności od trybu współpracy umowę podpisujemy zdalnie bądź na miejscu w siedzibie firmy (Kielce).

wpłata na konto software house

4. Wpłata zaliczki

Do pracy przystępujemy dopiero po zaksięgowaniu umówionej zaliczki. W większości przypadków płatność dokonywana jest w 2 równych ratach. Pierwsza przed przystąpieniem do realizacji projektu, druga po zaakceptowaniu projektu.

tworzenie stron internetowych w norwegii

5. Realizacja projektu

Pozostając w stałym kontakcie, staramy się jak najlepiej odzwierciedlić wizję zleceniodawcy, na bieżąco informując go o postępach projektu.

projektowanie stron Kielce, software house

6. Zakończenie projektu

Projekt uznajemy za zakończony po zaakceptowaniu przez odbiorcę. Z tą chwilą wszystkie wymienione w umowie prawa związane z projektem nabywa odbiorca. W cenie projektu zawiera się również konsultacja dotycząca zaplanowania strategii pozyskiwania klientów.

Profesjonalne strony internetowe Kielce

7. Wsparcie techniczne

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nawet dopracowany projekt potrzebuje późniejszych aktualizacji, nie tylko pod kątem treści ale również aspektów technicznych i wizualnych. Jeśli będziesz potrzebował pomocy, na pewno Ci nie odmówimy.

Sklepy internetowe Kielce

Samo posiadanie sklepu internetowego nie dostarczy Ci „łatwych pieniędzy”. Aby Twój sklep zaczął przynosić zyski konieczne są miesiące mozolnej pracy włożonej w jego rozwój. Mimo ciężkich początków prowadzenie sklepu internetowego jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą być niezależne finansowo. Osoby cechujące się uporem w dążeniu do celu i gotowe na ciężką pracę zapraszamy do naszego biura w centrum Kielc ;)

Świetna okazja dla początkujących przedsiębiorców.

Sklep internetowy jest doskonałym sposobem na rozwinięcie działalności dla małych firm, które nie posiadają dużego budżetu. Możesz sprzedawać produkty w całym kraju a nawet poza jego granicami oraz zautomatyzować proces sprzedaży, co bardzo ułatwi Ci pracę.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Layout sklepu internetowego.

Mówiąc o projekcie graficznym mamy do wyboru dwa rozwiązania. Możemy zdecydować się na wersję ekonomiczną lub droższą - indywidualną. Dla małych i początkujących przedsiębiorców, którym zależy na ograniczeniu wydatków i krótkim czasie realizacji sklepu internetowego proponujemy wykorzystanie stworzonego wcześniej projektu graficznego. Na taką opcję decyduje się ponad 80% początkujących przedsiębiorców. Drugą opcją jest indywidualnie przygotowany layout. Decydują się na nią właściciele większych firm, którzy stawiają na dużą indywidualność projektu.

Trzeba zwrócić uwagę na fakt, że jeszcze około 10 lat temu wygląd sklepu internetowego nie był zbyt istotną kwestią. Jeśli tylko był on funkcjonalny i miał interesujące produkty w ofercie to w zupełności wystarczało. Wraz z rozwojem branży ta kwestia uległa zmianie. Obecnie bardzo ważne jest pierwsze wrażenie, od którego zależy czy klient zostanie na stronie czy ją zamknie. Na ten temat możecie poczytać w artykule. The 3 Second Rule

System płatności

W przypadku sklepu internetowego podstawą jest umożliwienie klientom płatności online, której można dokonać w kilka sekund siedząc wygodnie na kanapie. Żaden przedsiębiorca prowadzący sprzedaż internetową nie zadaje sobie już pytania „czy powinien posiadać opcję płatności on-line”, teraz pytanie brzmi „jaki system płatność wybrać ?” To na jakiego dostawcę się zdecydujemy jest bardzo ważne, ponieważ wpływa na łatwość przeprowadzania transakcji a przede wszystkim zaufanie klientów. Warto również sprawdzić opłaty i formalności jakie wiążą się z wyborem różnych dostawców, bo znacznie się one różnią. Obecnie najpopularniejsza jest płatność PayPal.

sklep internetowy kielce
software house programowanie
klarna to idealne rozwiązanie dla sklepów internetowych
dibis ma ogromne zaufanie w Norwegii
PayU to świetne rozwiązanie dla sklepu internetowego w Kielcach i nie tylko
po prostu nadaje się do sklepu internetowego

Obserwacja ruchu w sklepie internetowym

Większość rozpoczynających działalność internetową przedsiębiorców nie zastanawia się nad zachowaniem osób, które wchodzą na ich stronę czy sklep internetowy. Wydawać by się mogło, że wystarczy ładny wygląd strony internetowej, dodanie produktów, promocyjne ceny i klienci pojawią się sami. Nic bardziej mylnego! Bardzo ważne jest, aby sprawdzać co dokładnie klienci robią na naszej stronie. Co odwiedzającego zainteresuje i przykuje uwagę, na co poświęci on więcej czasu, a co spowoduje, że zamknie stronę. To, co wydawało nam się świetnym rozwiązaniem może kompletnie nie działać, ważne jest więc aby obserwować ruchy odwiedzających nasz sklep internetowy. W tym celu otrzymasz od nas dostęp do skonfigurowanego konta do Google Analytics, aby śledzić reakcje użytkowników.

Dotarcie do odbiorców

Nie ma co się oszukiwać, jeżeli nie przeprowadzisz skutecznej i przemyślnej kampanii reklamowej nie ma najmniejszych szans, aby ktokolwiek trafił na Twoją stronę. Zarezerwuj więc w swoim budżecie środki na dotarcie do odbiorców. Jest to szczególnie ważne w pierwszych kilku miesiącach działalności sklepu i powinieneś w tym czasie zarezerwować na reklamę podobną kwotę co na samo stworzenie sklepu. Nawet profesjonalny i dopracowany w każdym szczególe sklep internetowy jest jedynie pierwszym krokiem do sprzedaży w Internecie. Jeśli chcesz dotrzeć do klientów najlepszym rozwiązaniem jest Google. Najlepszy efekt uzyskasz jeśli zdecydujesz się na kampanię Google Ads (kampania celowana np. Kielce) oraz pozycjonowanie jednocześnie. Kolejnym krokiem mogą być portale społecznościowe.

Polityka prywatności

Jest to dokument, którego celem jest poinformowanie użytkowników Twojego sklepu internetowego lub strony internetowej o zasadach przetwarzania ich danych osobowych. Choć posiadanie polityki prywatności nie jest narzucane przez żadną ustawę ani rozporządzenie to ustawodawca wymaga od właścicieli sklepów internetowych spełnienia obowiązku informacyjnego. Ponieważ nie jest to dokument obowiązkowy politykę prywatności można dowolnie kształtować. Jednak z reguły zawiera informacje jakie dane są zbierane od użytkowników, jak są one wykorzystywane i przede wszystkim czy są przekazywane innym firmom, w jaki sposób użytkownik może dokonywać zmian w swoich danych, jak zabezpieczane są jego dane oraz jak właściciel sklepu internetowego będzie się kontaktował z użytkownikiem. Dodatkowo od 25 maja 2018 r. zaczęło obowiązywać RODO, część informacji wymaganych przez to Rozporządzenie pokrywa się z przepisami do tej pory obowiązującymi. Pozostałe wymogi należy zaktualizować. Najogólniej mówiąc RODO ma na celu przekazanie szczegółowych informacji użytkownikom o tym komu powierzają swoje dane oraz w jaki sposób będą one wykorzystywane, reguluje również zasady, którymi musimy kierować się podczas przetwarzania danych osobowych.

WooCommerce

jest najpopularniejszym na świecie narzędziem do tworzenia sklepów internetowych, oparte o niego jest około 30% wszystkich istniejących sklepów. Dzięki setkom rozszerzeń pozwala dowolnie komponować opcje Twojego sklepu internetowego, tak aby idealnie spełniał Twoje potrzeby. Odpowiednio dobrane funkcje pozwolą Ci zautomatyzować cały proces sprzedaży i bardzo ułatwią pracę. Możesz między innymi zapewnić użytkownikom możliwość płatności on-line i zautomatyzować obliczanie kosztów dostawy. Nie musisz się również martwić stanem magazynowym produktów, ponieważ Woocommerce może nim zarządzać za Ciebie, tak abyś mógł jedynie zobaczyć których produktów zostało już niewiele i je zamówić, nie musisz również sprawdzać na stronie czy wpłynęło nowe zamówienie, zaraz po jego złożeniu otrzymasz powiadomienie, abyś mógł przygotować produkt do wysyłki. Jest to rozwiązanie bardzo elastyczne i rozbudowane, potrzebna jest więc fachowa wiedza do wybrania najlepszych opcji i zwrócenie uwagi na pozornie nieistotne szczegóły, które mogą spowodować niewłaściwe działanie czy wygląd Twojego sklepu.

Magento

Jest najbardziej zaawansowanym systemem do budowania sklepów internetowych. Około 10% sklepów na świecie opartych jest o Magento. Sprawdzi się zarówno jako prosty sklep jak i zaawansowana platforma np. do hurtowej sprzedaży produktów, jednak nie wszystkie serwery będą w stanie sobie poradzić z tą platformą i nie każdy podejmie się modyfikacji sklepu internetowego opartego o Magneto, ponieważ wymaga to zaawansowanej wiedzy programistycznej, co może przełożyć się na wyższe koszty, warto więc zastanowić się przed wyborem tego rozwiązania zwłaszcza w przypadku niedużych firm. Jednak Magento wręcz słynie z ilości funkcjonalności które oferuje. Oprócz chociażby rozbudowanego systemu analizy czy raportowania zapewnia możliwość zarządzania kilkoma sklepami internetowymi z jednego, wspólnego panelu administracyjnego, co w przypadku dużych firm może być sporą zaletą. Dzięki szerokim możliwościom i funkcjonalnościom jest to system przewidziany raczej dla średnich i dużych firm, a z jego rozwiązań korzystają tacy giganci jak np. Reserved czy Nestle

Rozpoczęcie sprzedaży internetowej nie jest prostą sprawą. Poza poświęceniem czasu konieczne jest sprostanie wielu przeciwnościom, przyswojenie nowej wiedzy oraz ogrom ciężkiej pracy. Jednak efektem może być dobrze prosperujący biznes, rozwój firmy i satysfakcja z pokonanych przeciwności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do naszego biura w centrum Kielc.